Notice: Undefined property: stdClass::$name_tr in /home/u7848410/seuptr.com/theme/default/mod_index.tpl.php on line 41

Haberler  

AB Büyükelçisi Nikolaus Meyer-Landrut'dan Mezitli MTAL'ye Ziyaret

445
19-02-2021

Avrupa Birliği Büyükelçisi Nikolaus Meyer-Landrut, SEUP pojesi kapsamında atölyeleri yenilenen ve donatılan 55 okuldan birisi olan Mersin Mezitli MTAL'i ziyaret etti. 

Bilişim teknolojileri ve elektrik-elektronik atölyelerinin açılışını yapan büyükelçi, sosyal uyum faaliyetleri kapsamında yapılan çalışmaları da yerinde görme fırsatı buldu.

Büyükelçi Meyer Landrut, Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca ile birlikte Geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk ev sahibi toplulukların sosyal ve ekonomik uyumunu, istihdam edilebilirliklerini ve yeterliliklerini iyileştirerek mesleki eğitime teşvik etmeyi amaçlayan proje kapsamında yenilenen atölyeleri gezdi ve öğrencilerle görüş alışverişinde bulundu. 
Son Düzenlemeler: 12 Mart 2121
İlgili İçerikler: Proje Ekip Lideri Wolfgang Kubitzki'nin Okul Ziyaretleri Mersin Mezitli MTAL'de Yenilenen Elektrik-Elektronik Atölyeleri MTEGM Daire Başkanı Şennur Çetin ve MTEGM Şube Müdürü Osman Yalçın'ın İstanbul Ziyareti MTEGM Daire Başkanı Şennur Çetin ve MTEGM Şube Müdürü Osman Yalçın'ın Atölye Ziyaretleri
A​vrupa Birliği Büyükelçisi Nikolaus Meyer-Landrut