Notice: Undefined property: stdClass::$name_tr in /home/u7848410/seuptr.com/theme/default/mod_index.tpl.php on line 41

Haberler  

Proje Kapsamında Yenilenen Bilişim Atölyeleri EBA Destek Noktası Olarak Hizmet Vermeye Başladı

497
23-09-2020

Gaziantep'te bulunan ve SEUP pilot okullarından biri olan Hacı Muzaffer BAKBAK Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesinin yenilenen bilişim atölyeleri, EBA Destek Noktası olarak kullanılmaya başlandı.

Uzaktan eğitime katılma imkanı olmayan öğrenciler için EBA destek noktaları oluşturuldu. 81 ilde kurulan 9285 EBA destek noktasının bilgi ve konumları uzaktanegitim.meb.gov.tr adresi üzerinden öğrenilebiliyor.

Corona virüs salgını sebebiyle eğitimlerine uzaktan eğitim modeli ile devam eden öğrenciler için 81 ilde EBA destek noktaları kuruldu. EBA destek noktalarında teknolojiye erişim eksikliği ve internet sorunu yaşayan öğrencilere gerekli imkanlar sunuluyor.EBA destek noktalarında öğrencilere dijital eğitim araçları ve geniş bant internet erişimi sunuluyor. Bu alanlar okulların tespit ettiği, evinde bilgisayar ve internet erişimi bulunmayan tüm öğrenciler tarafından kullanılabilecek.
Son Düzenlemeler: 23 Eylül 2020
İlgili İçerikler: Görükle MTAL'de Atölyelerin Açılışı Geniş Katılımlı Bir Etkinlikle Yapıldı Hacı Sevim Yıldız-1 MTAL'de Atölyelerin Açılışı Yapıldı SEUP Projesi Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Uzmanları Okul Yetkililerine Rehberlik Yapıyor Proje Ekip Lideri Wolfgang Kubitzki'nin Okul Ziyaretleri Öğrenci destek paketlerinin dağıtımı devam ediyor. Urfa MTAL'den Sağlık Çalışanlarına Destek Cilt Bakımı ve Güzellik Atölyeleri Mersin Fatma Aliye MTAL'de Yenilenen Uygulama Anasınıfları Öğrencilerle Buluştu Meslekî ve Teknik Liselerde Yüz Yüze Eğitim 5 Ekim İtibariyle Başladı Ali Osman Sönmez MTAL'de Yenilenen Elektrik-Elektronik Atölyeleri
Proje